ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه








ويزاي ملي :


ويزاي ملي براي اشخاصي مناسب است که با هدف خاص و مدت محدود مي‌خواهند در يکي از کشورهاي شينگن اقامت داشته باشند و سپس به کشور خود بازگردنند و نيز قصد سفر به ساير کشورهاي حوزه شنگن را ندارند.


ويزاي شينگن نوع A :


ويزاي شينگن نوع A نوعي ويزاي ترانزيت فرودگاهي است و به ويزايي گفته مي شود که با داشتن آن اجازه داريد در يکي از فرودگاه هاي کشورهاي حوزه شنگن پرواز خود را تعويض و به کشوري خارج از محدوده شينگن سفر کنيد.همراه داشتن اين ويزا تنها براي استفاده از فرودگاه‌هاي کشورهاي محدوده شينگن معتبر است.


ويزاي شينگن نوع B :


ويزاي شينگن نوع B نوعي ويزاي ترانزيت فرودگاهي است که داشتن آن به شما اين اجازه را مي‌دهد تا براي مدت‌زمان حداکثر 5 روز از خاک کشوري در ناحيه شينگن عبور کنيد.


ويزاي شينگن نوع C :


ويزاي شينگن نوع C در واقع رواديد کوتاه‌مدت است و براي مدت‌زماني که موفق به دريافت آن مي شويد شما حق داريد در کشورهاي عضو اتحاديه شينگن اقامت داشته باشيد.


 


منبع : ويزاي شينگن









مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : شينگن ,ويزاي ,کشورهاي ,ويزاي شينگن ,ويزاي ترانزيت ,ترانزيت فرودگاهي ,محدوده شينگن ,نوعي ويزاي ,ويزاي ترانزيت فرودگاهي ,نوعي ويزاي ترانزيت ,شينگن اقامت داشته
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درج آگهی های مختلف سایت تهران فیلم , آدرس جدید سایت تهران فیلم,تهران فیلم. ایران فیلم Chadwick ماهی ها بی صدا می رقصند Terry Kyle گلها ... بازار مهرگان شیمی